Kierowca BMW i dwóch funkcjonariuszy policji trafili do szpitala po wypadku, do którego doszło w trakcie pościgu w woj. podlaskim.
Do zdarzenia doszło minionej nocy. Z informacji policji wynika, że w Grajewie kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Funkcjonariusze grajewskiej drogówki ruszyli za nim w pościg.
Kierujący BMW kierował się w stronę Rajgrodu. W trakcie ucieczki nie reagował na polecenia do zatrzymania. Za Rajgrodem oba pojazdy wypadły z drogi. BMW dachowało.
Podinspektor Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku przekazał, że do szpitala trafił zarówno uciekający 26-latek, jak również dwóch funkcjonariuszy, którzy jechali radiowozem. Policjanci przebywają w szpitalach w Grajewie i Augustowie.
Jak się okazało kierowca BMW był poszukiwany. Policjanci ustalają wszelkie okoliczności i przebieg całego zdarzenia.