Reklama

Podlaskie. Trzy osoby w szpitalu po pościgu za młodym kierowcą

15/09/2023 09:27

Kierowca BMW i dwóch funkcjonariuszy policji trafili do szpitala po wypadku, do którego doszło w trakcie pościgu w woj. podlaskim.

Do zdarzenia doszło minionej nocy. Z informacji policji wynika, że w Grajewie kierowca BMW nie zatrzymał się do kontroli i zaczął uciekać. Funkcjonariusze grajewskiej drogówki ruszyli za nim w pościg. 

Kierujący BMW kierował się w stronę Rajgrodu. W trakcie ucieczki  nie reagował na polecenia do zatrzymania. Za Rajgrodem oba pojazdy wypadły z drogi. BMW dachowało.

Podinspektor Tomasz Krupa z KWP w Białymstoku przekazał, że do szpitala trafił zarówno uciekający 26-latek,  jak również dwóch funkcjonariuszy, którzy jechali radiowozem. Policjanci przebywają w szpitalach w Grajewie i Augustowie.

Reklama

Jak się okazało kierowca BMW był poszukiwany. Policjanci ustalają wszelkie okoliczności i przebieg całego zdarzenia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości