Chociaż przez większą część tygodnia możemy spodziewać się dużego zachmurzenia, nie powinniśmy narzekać na mróz. W poniedziałek słupki rtęci powinny wskazać 5°C w ciągu dnia. Wiatr o prędkości 4 m/s będzie wiał z północnego-zachodu.
Wtorek i środa mogą być tylko trochę cieplejsze od poniedziałku. Według aktualnych prognoz, możemy spodziewać się 6°C. Wiatr będzie wiał - podobnie jak w poniedziałek - z północnego-zachodu, lub zachodu.
Czwartek zapowiada się wyjątkowo wiosennie. Termometry w ciągu dnia mogą pokazać nawet 10°C, a to wszystko przy umiarkowanym zachmurzeniu. Jest szansa, że nacieszymy się promieniami Słońca. Wiatr o prędkości 5 m/s będzie wiał z zachodu.
Niestety, piątek ponownie może przynieść duże zachmurzenie oraz słabe opady deszczu ze śniegiem. Według synoptyków, temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała wokół 4°C, przy zachodnim wietrze o prędkości 4 m/s.
W weekend możemy spodziewać się około 6°C