Reklama

Policja pod dyskotekami

28/03/2014 12:09

Tym razem nie chodzi o bezpieczeństwo, ale o głośne zachowanie, którym imprezowicze bawiący się w łomżyńskich klubach zakłócają sen mieszkańcom okolicznych domów. W pobliże barów i dyskotek policja i Straż Miejska skieruje dodatkowe patrole. Więcej ma być ich zwłaszcza w weekendy.

Policjanci, wspierani w miarę możliwości przez strażników miejskich, mają pojawiać się pod klubami wieczorami, po godz. 22.00. Na cel wezmą przede wszystkim Al. Legionów i ul. Sienkiewicza.

To właśnie mieszkający w pobliżu mieszczących się tam klubów łomżyniacy najbardziej narzekają na głośne zachowanie imprezowiczów. Ich prośbę o dodatkowe patrole, jeszcze pod koniec lutego, przekazała władzom miasta radna Bernadeta Krynicka.

Teraz okazuje się, że służby porządkowe wzięły do serca głos mieszkańców.

Reklama

- Uczestniczący w obradach komendanci Komendy Miejskiej Policji i Straży Miejskiej uwzględnili potrzebę działań ograniczających uciążliwości dla mieszkańców okolic lokali prowadzących działalność w godzinach nocnych- przekazał prezydent Mieczysław Czerniawski.

Zakłócanie spokoju innym (policjanci i strażnicy unikają określenia "cisza nocna", bo w rzeczywistości obowiązek powstrzymania się od nadmiernego krzyku i hałasu obowiązuje całą dobę) może zostać ukarane mandatem w wysokości 200 złotych.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości