Reklama

Policjant po służbie zatrzymał pijanego kierowcę

10/10/2018 09:08

Kolneński policjant będąc w czasie wolnym od służby, uniemożliwił dalszą jazdę pijanemu kierowcy, który próbował wyjechać z jednego z parkingów. Po wezwaniu na miejsce patrolu policji, badanie alkomatem wykazało ponad promil alkoholu w organizmie mężczyzny. 

Wczoraj po południu, policjant z kolneńskiej "drogówki", zauważył mężczyznę, którego zachowanie wskazywało, że znajduje się pod wpływem alkoholu. Mężczyzna wsiadł za kierownicę samochodu marki Renault i próbował ruszyć z parkingu, jednak mundurowy uniemożliwił mu dalszą jazdę. Policjant zatrzymał pojazd i wyjął kluczyki ze stacyjki.

Wezwany na miejsce patrol policji, przebadał kierującego 59-latka pod kątem zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Policjanci zatrzymali kierującemu prawo jazdy.

Reklama

Nie jest to jedyne wczorajsze wydarzenie z udziałem pijanego kierowcy.

W gminie Turośl, dzielnicowi zauważyli jadący środkiem jezdni samochód. Po jego zatrzymaniu, badanie alkomatem wykazało ponad 2,6 promila w organizmie kierowcy, który w dodatku nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Obaj mieszkańcy powiatu kolneńskiego za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości