Poranne zdarzenie w Nowym Cydzynie w gminie Piątnica, gdzie zderzyły się dwa samochody osobowe. Poszkodowane zostały trzy osoby. Służby pracują na miejscu, a ruch pojazdów odbywa się wahadłowo.
Do zdarzenia doszło w środę (3 czerwca) w Nowym Cydzynie pod Łomżą. Po godz. 6 rano zderzyły się ze sobą dwa samochody: volkswagen i opel. Siła zderzenia była na tyle duża, że w obu autach wystrzeliły poduszki powietrzne. Jak poinformowała nas Urszula Brulińska z Komendy Miejskiej Policji w Łomży, 3 osoby trafiły do szpitala na badania.
Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i strażacy. W miejscu zderzenia ruch odbywa się wahadłowo, więc kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami. Apelujemy o ostrożność podczas jazdy.