Adam Andruszkiewicz, pochodzący z Grajewa wiceminister cyfryzacji i poseł na Sejm RP w minioną sobotę wziął ślub. Uroczystość odbyła się w kościele pod wezwaniem św. Anny, przy Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
Adam Andruszkiewicz jest posłem i wiceministrem z naszego regionu, a sobotnią ceremonią pochwalił się w mediach społecznościowych. Jego wybranką jest Kamila, z którą zaręczył się 8 miesięcy temu w Rzymie, przy Fontannie di Trevi.
Andruszkiewicz po raz pierwszy uzyskał mandat w 2015 roku, startując z list KWW "Kukiz'15". W latach 2016-2018 był prezesem stowarzyszenia Endecja, które ostatecznie opuścił. W 2017 roku wystąpił z klubu Kukiz"15 i przystąpił do koła Wolni i Solidarni. Opuścił je obejmując w 2018 roku stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Cyfryzacji.
W ostatnich wyborach Andruszkiewicz zdobył 29 829 głosów, co dało mu 3. wynik spośród kandydatów startujących z listy Prawa i Sprawiedliwości w województwie podlaskim. Jeszcze w 2014 roku bezskutecznie startował w wyborach do Parlamentu Europejskiego z ramienia Ruchu Narodowego.