Reklama

Poszedł na ryby i trafił za kraty

21/08/2023 13:36

29-latek z gminy Piątnica postanowił wybrać się na ryby. Stamtąd trafił prosto do... zakładu karnego.

Z relacji łomżyńskiej policji wynika, że wszystko wydarzyło się w sobotnie popołudnie.  Patrolujący Narew policyjni wodniacy kontrolowali m.in. wędkarzy pod kątem posiadania zezwoleń. W pewnym momencie zauważyli mężczyznę przygotowującego się do połowu.

- O ile wszystkie zezwolenia były zgodne z wymaganiami, o tyle mężczyzna poszukiwany był przez łomżyński sąd - relacjonuje KMP w Łomży. - 29-letni mieszkaniec gminy Piątnica ma łącznie do odbycia 105 dni pozbawienia wolności. Sąd w Łomży wydał za nim cztery zarządzenia zatrzymania za nieopłacone grzywny w wysokości 4500 złotych. Głównym przewinieniem 29-latka były wykroczenia w ruchu drogowym, a dokładnie notoryczna jazda bez uprawnień.

Reklama

Mężczyzna prosto z brzegu Narwi trafił do zakładu karnego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości