Reklama

Poszukiwany wpadł, bo przekroczył prędkość. Żona uchroniła go przed aresztem

18/09/2023 11:24

41-latek przekroczył prędkość jadąc przez Łomżę. Podczas kontroli okazało się, że szuka go wymiar sprawiedliwości.

Kierujący mercedesem został zatrzymany w niedzielę na Szosie Zambrowskiej, bo przekroczył dopuszczalną prędkość o 25 km/h. Podczas sprawdzenia wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany.

- 41-letni mieszkaniec gminy Turowice miał zasądzone 30 dni aresztu za popełnione wykroczenie. Zatrzymany tłumaczył, że nie wiedział nic na temat zasądzonej kary - informuje KMP w Łomży.

Mężczyzna nie trafił jednak za kraty.

- Podczas wykonywanych czynności z zatrzymanym, żona 41-latka, opłaciła grzywnę, co uchroniło mężczyznę przed aresztem- dodaje łomżyńska policja.

Reklama

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości