41-latek przekroczył prędkość jadąc przez Łomżę. Podczas kontroli okazało się, że szuka go wymiar sprawiedliwości.
Kierujący mercedesem został zatrzymany w niedzielę na Szosie Zambrowskiej, bo przekroczył dopuszczalną prędkość o 25 km/h. Podczas sprawdzenia wyszło na jaw, że mężczyzna jest poszukiwany.
- 41-letni mieszkaniec gminy Turowice miał zasądzone 30 dni aresztu za popełnione wykroczenie. Zatrzymany tłumaczył, że nie wiedział nic na temat zasądzonej kary - informuje KMP w Łomży.
Mężczyzna nie trafił jednak za kraty.
- Podczas wykonywanych czynności z zatrzymanym, żona 41-latka, opłaciła grzywnę, co uchroniło mężczyznę przed aresztem- dodaje łomżyńska policja.
Reklama