Znamy kolejnego gracza, który będzie występował w ekipie z Łomży.
Nowym graczem biało-czerwonych został Krystian Puton. Wychowanek Radomiaka Radom ma w CV grę w Lechu Poznań (Młoda Ekstraklasa), Orlętach Radzyń Podlaski. Przed sezonem 2018/2019 trafił do Wisły Puławy, gdzie był ważną postacią. Z zespołem wywalczył awans do II ligi. W ostatnim sezonie zaliczył 24 mecze w rozgrywkach o punkty (1693 minuty) i zdobył 3 gole. Był kapitanem "Dumy Powiśla".
Witaj w biało-czerwonej rodzinie.