Przed godz. 13.00 kierowca cofający autem marki opel najechał na kobietę. Zdarzenie miało miejsce przy Al. Legionów. Na miejscu są policjanci, którzy ustalają okoliczności tego zdarzenia.
Jak wynika ze wstępnych ustaleń, podczas cofania doszło do potrącenia osoby przechodzącej obok auta. Przy manewrze cofania kierowca najechał na kobietę przechodzącą tamtędy.
Kobieta została przewieziona do szpitala.