Reklama

Potrącenie na Al. Legionów. Volkswagen wjechał w młodą kobietę- FOTO

17/07/2013 10:58

Kierowca volkswagena passat uderzył samochodem 22-latkę, przechodzącą prawdopodobnie przez przejście dla pieszych na Al. Legionów. Kobieta z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do potrącenia 22-latki doszło dziś po godz. 12.00 na Al. Legionów, w pobliżu skrzyżowania z Al. Piłsudskiego.

Kobieta znajdowała się na przejściu dla pieszych, kiedy uderzył w nią volkswagen passat na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych.

- Poszkodowana została zabrana do szpitala. Prawdopodobnie doznała obrażeń głowy- podaje podinsp. Krzysztof Pilcicki z Komendy Miejskiej Policji w Łomży.

Na miejscu policjanci ustalają okoliczności wypadku. Ruch jest nieznacznie utrudniony- pas przejazdu w kierunku centrum miasta blokuje policyjny radiowóz i zatrzymany volkswagen.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości