Reklama

Potrącenie na Al. Piłsudskiego. Kobieta w szpitalu [FOTO]

23/08/2019 12:21

Około godz. 11:45, na przejściu dla pieszych zlokalizowanym na Al. Piłsudskiego, doszło do potrącenia pieszej. Kobieta została przewieziona do szpitala.

Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych, zlokalizowanym na Al. Piłsudskiego, na wysokości hotelu pielęgniarek. 

Według wstępnych ustaleń, które przekazała nam st. asp. Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży, kierowca jednego pojazdu zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszej, ale kierowca innego auta, jadącego drugim pasem, ominął wspomniany samochód i właśnie wtedy doszło do potrącenia przechodzącej przez przejście 70-latki.

Volkswagen poruszał się od strony Szosy Zambrowskiej, w kierunku ul. Zawadzkiej. Poszkodowana 70-letnia kobieta została przewieziona do znajdującego się tuż obok szpitala.

Reklama

Obecna na miejscu policja ustala szczegółowe okoliczności zdarzenia. Utrudnienia dotyczą jednego pasa ruchu.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości