Dwie osoby zostały zabrane do szpitala po poważnym wypadku, do którego doszło dziś po południu na obwodnicy Łomży. W wyniku zdarzenia trasa S61 w kierunku Warszawy jest całkowicie zablokowana.
Wypadek miał miejsce około godziny 15:00 na wysokości wiaduktu w Dłużniewie. Według wstępnych ustaleń policji, kierowca samochodu osobowego marki Toyota z dużą prędkością najechał na tył samochodu ciężarowego. Siła uderzenia była tak duża, że przód osobówki uległ całkowitemu zniszczeniu.
Na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe – straż pożarną, dwa zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Ranny kierowca i pasażer toyoty po udzieleniu pierwszej pomocy zostali przetransportowani do szpitala.
Obecnie droga od węzła Łomża Zachód jest całkowicie nieprzejezdna, a na miejscu pracują służby. Policja zabezpieczyła teren i prowadzi czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności zdarzenia.