Reklama

Poważny wypadek rowerzysty. Mężczyzna w stanie ciężkim trafił do szpitala

18/09/2024 11:03

Wczoraj w godzinach popołudniowych doszło do nietypowego wypadku, podczas którego 57-letni rowerzysta z nieznanych przyczyn najechał na słup. Mężczyzna w stanie ciężkim do łomżyńskiego szpitala.

O godzinie 13:44 dyżurny Komendy Miejskiej Policki w Łomży został powiadomiony telefonicznie o niebezpiecznym zdarzeniu, które miało miejsce u zbiegu ulic Kalinowa i Browarna. 

- Zostaliśmy poinformowani o rowerzyście jadącym ścieżką rowerową, który z nieznanych przyczyn najechał na słup. W wyniku tego zdarzenia 57-latek doznał poważnych obrażeń i został przewieziony do szpitala - poinformowała Komenda Miejska Policji w Łomży. 

Policja podejrzewa, że mężczyzna mógł prowadzić swój jednoślad pod wpływem alkoholu, dlatego też zostały zlecone badania krwi, które mają potwierdzić lub zaprzeczyć tej tezie. Na chwilę obecną wyniki nie są jeszcze znane. 

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 18/09/2024 11:25
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości