Jedna osoba trafiła do szpitala w Łomży po wypadku na drodze wojewódzkiej 677 w miejscowości Śniadowo. Kierujący volkswagenem golfem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym volvo i wjechał wprost pod naczepę tira.
- O godzinie 14:07 otrzymaliśmy zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Śniadowo. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący vw nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciężarowym volvo jadacym drogą wojewódzką.. – informuje Marcin Gawryluk z KWP w Białymstoku.
31- latek, kierujący volkswagenem trafił do szpitala, był trzeźwy.
Droga jest zablokowana. Wyznaczono objazd dla ciężarówek w Ostrowie (droga krajowa nr 8) na Zambrów. Natomiast auta osobowe mają poruszać się przez Śniadowo.