W jednym z mieszkań przy ul. Śniadeckiego w Łomży wybuchł pożar. Wezwane na miejsce zdarzenia trzy jednostki straży pożarnej opanowały ogień. Niestety skala zniszczeń i tak jest duża.
Ogień wybuchł w kuchni w mieszkaniu na pierwszym piętrze i to pomieszczenie spłonęło doszczętnie. Niestety wydobywający się na zewnątrz ogień strawił też elewację i okno mieszkania piętro wyżej. Nie wiadomo czy mieszkańcy tych lokali będą mogli wrócić dziś do swych domostw.
Po zakończeniu działań gaśniczych strażacy przystąpili do rozbiórki spalonych elementów konstrukcji.
Przyczyny wybuchu pożaru ustali policja. Prawdopodobnie lokator sam zaprószył ogień.