Reklama

Pracowity weekend łomżyńskiego Fight Clubu [FOTO]

28/02/2022 07:38

Zawodnicy Fight Clubu Łomża wzięli udział w XII Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu 2022, które odbyły się w Poznaniu.

Łomżanom udało się wrócić z czterema medalami. Dominika Steczkowska zajęła 2. miejsce w kat. 61.5 kobiety niebieskie pasy, natomiast Zuzanna Jabłońska uplasowała się na 3. miejscu w kat. 54.5 juniorki. Damian Zorczykowski zajął 1. miejsce w kat. 73.5 brązowe pasy oraz 3. miejsce Adult kat.73.5 brązowe pasy 

W Warszawie dwóch  zawodników wzięło udział w Warszawskiej Grandzie w formule K1. Swoje debiuty mają za sobą: Kuba Dobrzycki, który wygrał walkę w kat. 67 kg oraz Dawid Lutrzykowski (kat.86 kg), który niestety przegrał.

Reklama

zdj. nadesłane

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości