Reklama

Premio Opony mistrzem. MG Energetyka ma wicemistrzostwo

W II lidze Miejskiej Ligi Piłki Nożnej w Łomży znamy najważniejsze rozstrzygnięcia. 

Przed tygodniem tytuł mistrzowski zapewniła sobie ekipa Premio Opony. Lider wygrał aż 19:3 z Matteo Calcio Club. Aż dziewięć goli zdobył Konrad Kamienowski, który zapewnił sobie tytuł najskuteczniejszego. W 10 meczach zdobył aż 36 bramek!
Nikt nie zabierze drugiego miejsca zespołowi MG Energetyka. W ostatniej serii gier wicelider ograł 7:0 Robotniczy Klub Sportowy.

PROGRAM 13. KOLEJKI
(31.05., godz. 13:00)

OSM Transport - RKS
(31.05., godz. 14:00)
Premio Opony - MG Energetyka
(31.05., godz. 15:00)
TKS Tarnowo - Matteo Calcio Club
(31.05., godz. 16:00)
Ratowo-Piotrowo II - Dantex

Reklama

TABELA II LIGI

fot. Miejska Liga Piłki Nożnej w Łomży

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości