Reklama

Prezentacje uczniów Wety podczas łomżyńskiej Nocy Muzeów 2015

21/05/2015 05:51

W roku jubileuszu 65-lecia Szkoły uczniowie Wety przygotowali gościnnie w Muzeum Diecezjalnym dwie wystawy, stanowiące wkład w łomżyńską Noc Muzeów. Odwiedzający muzeum oprócz uczty duchowej mogli zaspokoić także potrzeby ciała, uczestnicząc w degustacji napojów owocowych, koreczków i ciasteczek wykonanych profesjonalnie przez młodzież.

Pierwsza z wystaw, poprzez zgromadzone eksponaty , stare narzędzia oraz dokumenty i przezrocza przybliżyła w interesujący sposób dzieje praktycznej nauki zawodu technika weterynarii. Druga poprzez pokaz carvingu, tj. sztuki rzeźbienia owoców i warzyw, ukazała aktualne umiejętności manualne oraz zmysł estetyczny uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Znalazły one swój wyraz w pięknych i barwnych dekoracjach stołu i potraw.

Odwiedzający muzeum oprócz uczty duchowej mogli zaspokoić także potrzeby ciała, uczestnicząc w degustacji napojów owocowych, koreczków i ciasteczek wykonanych profesjonalnie przez młodzież.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości