W roku jubileuszu 65-lecia Szkoły uczniowie Wety przygotowali gościnnie w Muzeum Diecezjalnym dwie wystawy, stanowiące wkład w łomżyńską Noc Muzeów. Odwiedzający muzeum oprócz uczty duchowej mogli zaspokoić także potrzeby ciała, uczestnicząc w degustacji napojów owocowych, koreczków i ciasteczek wykonanych profesjonalnie przez młodzież.
Pierwsza z wystaw, poprzez zgromadzone eksponaty , stare narzędzia oraz dokumenty i przezrocza przybliżyła w interesujący sposób dzieje praktycznej nauki zawodu technika weterynarii. Druga poprzez pokaz carvingu, tj. sztuki rzeźbienia owoców i warzyw, ukazała aktualne umiejętności manualne oraz zmysł estetyczny uczniów Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych. Znalazły one swój wyraz w pięknych i barwnych dekoracjach stołu i potraw.
Odwiedzający muzeum oprócz uczty duchowej mogli zaspokoić także potrzeby ciała, uczestnicząc w degustacji napojów owocowych, koreczków i ciasteczek wykonanych profesjonalnie przez młodzież.