Reklama

Prezydencki piknik z darmowym grillem, watą cukrową, słoikami chrzanu i tysiącami bratków do rozdania [VIDEO i FOTO]

02/04/2024 18:32

W Łomży w samo południe rozpoczął się "Wiosenny Piknik z Twoim Prezydentem", zorganizowany przez Komitet Wyborczy Wyborców Mariusza Chrzanowskiego. Impreza miała miejsce na parkingu przy Parku Wodnym, gdzie mieszkańcy miasta mieli okazję spotkać się z urzędującym prezydentem oraz kandydatami do rady miejskiej. Wydarzenie to jest częścią trwającej kampanii wyborczej, która ma na celu nie tylko promocję aktualnej kadencji, ale również podkreślenie atutów Łomży jako miejsca do życia.

- Pokazujemy, że Łomża to jest miejsce, w którym chcemy żyć, w którym możemy się rozwijać. Jest to dobre miejsce dla rodzin, dla przedsiębiorczości, dla klimatu, dla sportu, dla kultury - mówi prezydent. - Oczywiście chcemy nasze miasto jeszcze bardziej upiększać, żeby było najlepszym miejscem do życia - dodaje Chrzanowski.

Wydarzenie obfitowało w różnorodne atrakcje - od darmowego grilla, watę cukrową, słoiki z chrzanem, aż po animacje dla dzieci, gry, zabawy i bańki mydlane. Rozdawanie bratków miało symboliczne znaczenie - każdy kwiat ma być przypomnieniem o pięknie Łomży i jej potencjale. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody frekwencja mieszkańców Łomży zaskoczyła organizatorów.

Reklama

- Pogoda może nie jest taka idealna jak chociażby była w święta, ale to nie zniechęciło mieszkańców do tego, żeby wspólnie z nami spotkać się, porozmawiać, bo są wśród nas też kandydaci z mojego komitetu, przedstawiciele różnych okręgów. Jest mimo tej pogody dobra zabawa - mówi Mariusz Chrzanowski.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości