Reklama

Prezydent chce rozmawiać bez tabu

19/03/2014 08:43

Co boli łomżyńskich przedsiębiorców? Po kilku latach kierowania miastem i tworzenia warunków do rozwoju przedsiębiorczości, prezydent Łomży chce o to zapytać samych zainteresowanych- właścicieli firm. Spotkanie zostało wyznaczone na najbliższy poniedziałek.

- Celem debaty jest poznanie problemów, z którymi stykają się przedsiębiorcy, a także ich pomysłów na rozwój przedsiębiorczości w naszym mieście- informuje na swojej stronie internetowej łomżyński magistrat.

Dyskusji o problemach ma towarzyszyć prezentacja wizji rozwoju miasta i projektów i inwestycji- tych realizowanych i tych, które są dopiero w planach. Prezydent Mieczysław Czerniawski, jak przekazuje ratusz, chce też zapytać o bariery rozwojowe, porozmawiać o ulgach w podatkach i ofercie dla młodych przedsiębiorców.

Reklama

Tajemnic i niedomówień ma nie być- tak przynajmniej sugeruje tytuł, jaki władze nadały planowanemu spotkaniu: „Bez tabu o przedsiębiorczości w Łomży”.

Przedsiębiorcy, którzy chcą rozmawiać z władzami miasta, do ratusza mogą przyjść w poniedziałek, 24. marca o godz. 12.00. Spotkanie odbędzie się w sali konferencyjnej.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości