Reklama

Prezydent Czerniawski wziął ślub

13/01/2011 09:22

Ślub prezydenta Łomży odbył się w środę po południu. Wybranką włodarza jest p. Izabela Klimczak ze stowarzyszenia "Edukator".

Uroczystość była planowana od kilku miesięcy i pierwotnie miała odbyć się jesienią 2010 roku, ale ze względu na sytuację rodzinną, zawarcie związku małżeńskiego przełożono na początek 2011 roku - informuje Łukasz Czech z biura prasowego prezydenta.

Izabela Klimczak jest dyrektorem przedszkola "Mały Artysta" w Łomży.. Jest też w zarządzie Społeczno-Oświatowego Stowarzyszenia Pomocy Pokrzywdzonym i Niepełnosprawnym "Edukator". Warto dodać, że ze Stowarzyszenia wywodzi się też zastępca prezydenta Łomży Mirosława Kluczek, która ostatnio pełniła funcję sekretarza zarządu.

Reklama

Ceremonia ślubna prezydenta Czerniawskiego i Izabeli Klimczak odbyła się w środę po południu w wąskim gronie najbliższej rodziny.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości