Prezydent Łomży ogłosił trzy nabory na wolne stanowiska pracy: inspektora i konserwatora w Hali Kultury oraz podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców
Kandydat przystępujący do naboru na stanowisko konserwatora w Hali Kultury musi posiadać minimum wykształcenie średnie (preferowane techniczne), uprawnienia SEP 1 kV, minimum 2 lata stażu pracy, być dyspozycyjny, posiadać polskie obywatelstwo, pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych. O ostatecznej ocenie kandydata decydować będą posiadanie kwalifikacje: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w instytucjach kultury lub firmach przy obsłudze akustycznej i oświetleniowej wydarzeń plenerowych i zamkniętych), umiejętność obsługi cyfrowej konsoli oraz systemu sterowania oświetleniem DMX, znajomość języka angielskiego na poziomie minimum komunikatywnym (nazewnictwo techniczne związane z technologią projekcyjną i nagłośnieniową), prawi jazdy kat. B i biegła umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office, internet) oraz urządzeń biurowych.

Osoba przystępująca do konkursu na stanowisko inspektora w Hali Kultury musi spełniać następujące wymagania: wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: kulturoznawstwo, turystyka i rekreacja, wiedza o kulturze, zarządzanie i marketing), minimum 3 lata stażu pracy, biegła znajomość j. angielskiego, znajomość przepisów ustaw (szczegóły w ogłoszeniu), umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office, internet) i urządzeń biurowych, obywatelstwo polskie, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych, dyspozycyjność, kreatywność, wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i zdolności organizatorskie. Dodatkowej ocenie podlegają: doświadczenie zawodowe w organizowaniu wydarzeń o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, promocyjnym, rekreacyjnym; doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia bądź organizowania animacji czasu wolnego, prawo jazdy kat. B, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, odporność na stres, umiejętność pracy pod presją czasu, rzetelność, systematyczność.

Osoba przystępująca do konkursu na stanowisko podinspektora w Centrum Obsługi Mieszkańców (Oddział Komunikacji) musi spełniać następujące wymagania: wykształcenie wyższe (preferowane prawnicze lub administracyjne), 1 rok stażu pracy, znajomość szeregu ustaw i przepisów (szczegóły w ogłoszeniu), biegła umiejętność obsługi komputera (w tym pakiet MS Office, internet) i urządzeń biurowych, obywatelstwo polskie, niekaralność za przestępstwa popełnione umyślnie ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, pełna zdolność do czynności prawnych i korzystanie z pełni praw publicznych. Dodatkowej ocenie podlegają: doświadczenie w pracy w administracji samorządowej, doświadczenie w realizacji zadań zbieżnych z zakresem zadań określonych w niniejszym ogłoszeniu, znajomość j. angielskiego lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym, bardzo dobre zdolności komunikacyjne, wysoka kultura osobista, odporność na stres, sumienność, dyspozycyjność.

We wszystkich trzech przypadkach oferty składać można do 21 sierpnia do godz. 15:30. Szczegóły w ogłoszeniach