Z okazji obchodów Dnia Kobiet, prezydent Łomży, Mariusz Chrzanowski, wraz z kandydatami na radnych z jego komitetu wyborczego, zorganizował wyjątkowe wydarzenie w Parku Jana Pawła II, obdarowując łomżyńskie kobiety kwiatami. Akcja stała się okazją nie tylko do wręczenia upominków, ale także do bezpośrednich, serdecznych rozmów z mieszkańcami.
Inicjatywa ta, rozpoczęta tuż po zakończeniu codziennych prezydenckich obowiązków w ratuszu, miała na celu nie tylko upamiętnienie Dnia Kobiet, ale również wyrażenie szacunku i uznania dla wszystkich mieszkanek Łomży. Prezydent Chrzanowski, składając najlepsze życzenia, podkreślił ważność wsparcia i doceniania kobiet.
- Chcemy, żeby mieszkanki Łomży były zadowolone z życia w naszym mieście, żeby mogły realizować swoje marzenia – mówi prezydent miasta Mariusz Chrzanowski. – Niech będą doceniane i wspierane, nie tylko od święta, ale każdego dnia – dodaje.
W ramach tej sympatycznej inicjatywy rozdano aż pół tysiąca tulipanów, które zostały wcześniej zamówione w jednej z lokalnych kwiaciarni.