Społeczna Rada Konsultacyjna- to nowy organ, który zostanie powołany przy prezydencie Łomży. Jej przewodniczącym ma być prof. dr hab. Andrzej Zawiślak, współpracujący z Państwową Wyższą Szkołą Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży.
- Społeczna Rada Konsultacyjna będzie organem doradczym - informuje biuro prasowe łomżyńskiego ratusza.
Jej skład ma być podany "w późniejszym terminie". Na razie wiadomo, że jej przewodnicym będzie prof. dr hab. Andrzej Zawiślak - minister Przemysłu i Handlu w rządzie Jana Krzysztofa Bieleckiego w 1991 roku.
Profesor Zawiślak jest też kierownikiem Katedry Systemów Zarządzania na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Od dwóch lat współpracuje z Instytutem Przedsiębiorczości łomżyńskiej PWSIiP.
Rada konsultacyjna ma działać społecznie - czyli za darmo.