Przeboje operetki i musicalu w wykonaniu sopranistki Anny Dzionek- Kwiatkowskiej i dysponującego pięknym barytonem Rafała Songana zabrzmią jutro podczas koncertu "Wiosna z musicalem". Artystom towarzyszyć będzie łomżyńska Filharmonia Kameralna im. Witolda Lutosławskiego.
Śpiewacy są już dobrze znani łomżyńskiej publiczności. Anna Dzionek- Kwiatkowska występowała chociażby zimą 2010 roku w koncercie walentynkowym "Nie tylko o miłości".
Rafał Songan śpiewał dla łomżyniaków wielokrotnie, podczas koncertów Filharmonii i Muzycznych Dni Drozdowo- Łomża. W 2003 i 2005 roku dał się poznać w operze "Nabucco" Verdiego.
Razem z Anną Dzionek- Kwiatkowską dwa lata temu stworzył zaś niezapomniany duet w arii "Usta milczą duszą śpiewa" z operetki "Wesoła wdówka".
Tym razem artystów z towarzyszeniem Filharmonii Kameralnej będzie można usłyszeć w czwartek, 31. maja. Koncert "Wiosna z musicalem" rozpocznie się o godz. 18.30 w sali koncertowej Filharmonii przy ul. Nowej 2. Bilety (17 złotych normalny, 12 złotych ulgowy) można będzie kupić przed koncertem.
Sponsorem "Wiosny z musicalem" jest Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej i Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej.