Sobotnie losowanie Lotto przejdzie do historii gier liczbowych jako to, w którym po raz pierwszy będziemy mieli okazję grać nawet o 60 000 000 złotych! Najwyższa kumulacja to jedno, ale może zostać odnotowany także inny rekord.
Jeśli w tym losowaniu padnie tylko jedna „szóstka", to zostanie pobity rekord wysokości wygranej w Lotto. Będzie to także najwyższa wygrana, jaka kiedykolwiek padła w grach losowych w Polsce.
Obecna kumulacja narasta od 10 kwietnia. Wszystko wskazuje na to, że pobije ona najwyższą do tej pory kumulację z września 2011 roku, kiedy to w puli na „szóstki" uzbierało się ponad 56,1 mln złotych.
Obecnie czołówka listy Lottomilionerów wygląda tak:
Ziębice - 35 234 116,20 Gdynia - 33 787 496,10 Bolesławiec - 30 927 429,60 Suwałki - 30 216 854,10 Bolimów - 29 465 370,60O tym, czy zajdą w niej zmiany, przekonamy się 7 maja. Już trzy złote wystarczą, żeby zagrać o miliony. Dołożona do tej kwoty złotówka pozwoli wziąć udział w losowaniu Lotto Plus.
Na podst. lotto.pl