Sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Łomży zaprasza wszystkich parafian, mieszkańców i wiernych na dziesiąte imieniny ulicy Księdza Stefana Wyszyńskiego.
Już w najbliższą niedzielę, 8 września odbędzie się kolejna odsłona imprezy zwana imieninami ulicy Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Jak w poprzednich latach rozpocznie się ona od Mszy Świętej, po której uczestnicy uroczystości udadzą się na część artystyczną.
Warto wspomnieć, iż organizatorami przedsięwzięcia jest nie tylko łomżyńskie sanktuarium, ale również katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, które jest pomysłodawcą imprezy oraz Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Łomżyńskiej.
Program wydarzenia:
15:00 - Sanktuarium Miłosierdzia Bożego Łomża, ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego
Masza Święta w intencji kanonizacji błogosławionego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego i błogosławieństwa Bożego dla mieszkańców, pracujących przy ul. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego oraz czcicieli błogosławionego Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego,
Minikoncert ku czci bł. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.