Reklama

Przekazanie sztandaru w Zespole Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży

25/04/2024 12:50

Mija już 60 lat odkąd Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży otrzymał swój sztandar. Po tylu latach nie był on już w tak dobrej kondycji jak na początku, dlatego dzisiaj został on wymieniony na nowy. Wraz ze sztandarem zmienił się poczet.

W 1964 roku Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących nr 7 w Łomży otrzymał swój sztandar. Ten wyjątkowy symbol szkoły i utożsamiającej się z nim społeczności oraz jej najbliższego środowiska przebywa już tu od 60 lat. Pod wpływem upływającego czasu kondycja sztandaru uległa pogorszeniu, dlatego placówka otrzymała nowy symbol, który tak wiele dla nich znaczy.

- To symbol miłości do ojczyzny, miłości do tego małego miejsca, jakim jest szkoła - powiedziała Bogumiła Olbryś, dyrektorka placówki.

Reklama

Dzisiaj odbyło się także uroczyste przekazanie sztandaru przez piąte klasy, które kończą swoją edukację w tym budynku w ręce pierwszoklasistów. 

- Mam nadzieję, że każdy uczeń naszej szkoły będzie miał poczucie dumy, chwały i radości widząc nasz sztandar - dodała dyrektorka.

Bogumiła Olbryś poinformowała także o tym, że zarówno stary jak i nowy symbol będzie wisiał w gablocie szkolnej.

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 25/04/2024 14:31
Reklama

Najnowsze rolki



Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości