W najbliższym czasie zostanie ogłoszony przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej w związku z planowaną budową sali gimnastycznej. Nowa sala ma powstać przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży.
Przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łomży zostanie zbudowana nowa sala gimnastyczna. Nowy obiekt ma powstać z myślą o komforcie 550-ciu uczniów tej szkoły, których zajęcia z wychowania fizycznego obecnie odbywają się na bardzo małej sali lub na korytarzu szkolnym.
- Nasze dzieci ćwiczą obecnie w małej, niewymiarowej salce lub na korytarzu szkolnym. Jestem bardzo zadowolony, że doczekamy się nowoczesnego obiektu – przekazuje Urzędowi Miejskiemu w Łomży dyrektor SP 4, Marcin Piotrowski.
Urząd Miejski w Łomży poinformował, że jeszcze w tym roku zostanie wyłoniony wykonawca dokumentacji projektowej. Na ten cel w budżecie miasta zabezpieczono 200 tys. zł.
źródło: UM w Łomży