Z radością informujemy o powstaniu nowego stowarzyszenia sportowego w naszym mieście - Klubu Sportowego Żukersy! Stowarzyszenie powstało z pasji i miłości do koszykówki, a także by promować aktywność fizyczną i zdrowy tryb życia. Celem jest stworzenie miejsca, w którym każdy - niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania - będzie mógł rozwijać swoje sportowe pasje. Młodzi i ambitni założyciele - Piotr Żuk i Kasia Biedrzycka, pragną by w naszym mieście stworzyć dzieciom i młodzieży niesamowite miejsce do rozwoju.
Klub Sportowy Żukersy zaprasza bardzo serdecznie dzieci i młodzież od 7. roku życia na pierwszy, darmowy trening pokazowy, który odbędzie się już 13 września 2024 roku! Wydarzenie będzie miało miejsce w godzinach 17:30 - 20:00 na sali gimnastycznej Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących nr 5 w Łomży, przy ul. Przykoszarowej 22.
Podczas wydarzenia będzie można zapoznać się z naszą ofertą, poznać trenerów, a także wziąć udział w pokazowych zajęciach, które ukażą jakie możliwości stwarza dołączenie do Żukersów!
Nie zwlekaj - przyjdź i zobacz, jak wygląda sportowa przygoda z Żukersami!
Obowiązują zapisy u organizatorów -
Piotr Żuk - 660-978-494 oraz Kasia Biedrzycka - 789-485-982
By być na bieżąco śledźcie social media :
IG: klub_sportowy_zukersy
Zapraszamy, Stowarzyszenie Klub Sportowy Żukersy

Art. sponsorowany