5 młodych zawodników z Akademii Sportu Medyk wywalczyło medale podczas zawodów w taekwondo olimpijskim.
W minioną sobotę (27.11) 10-osobowa reprezentacja Akademii Sportu Medyk wzięła udział w Pucharze Ludowych Zespołów Sportowych w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy z Łomży startowali w 3 kategoriach: dzieci, młodzik i kadet. W każdej z nich stawali na podium.
Dzieci: Albert Bakunov - złoty medal, Szymon Bagiński - srebrny medal
Młodzik: Oskar Borkowski - srebrny medal, Alan Grądzki - brązowy medal
Kadet: Bartosz Jadacki - złoty medal.
Trener Paweł Remiszewski
Klub wspiera:
Mariusz Chrzanowski Prezydent Miasta Łomży
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica
tekst nadesłany