Reklama

Puchar w taekwondo olimpijskim. Zawodnicy z Łomży na podium

29/11/2021 14:56

5 młodych zawodników z Akademii Sportu Medyk wywalczyło medale podczas zawodów w taekwondo olimpijskim.

W minioną sobotę (27.11) 10-osobowa reprezentacja Akademii Sportu Medyk wzięła udział w Pucharze Ludowych Zespołów Sportowych w Taekwondo Olimpijskim. Zawodnicy z Łomży startowali w 3 kategoriach: dzieci, młodzik i kadet. W każdej z nich stawali na podium.

Dzieci: Albert Bakunov - złoty medal, Szymon Bagiński - srebrny medal

Młodzik: Oskar Borkowski - srebrny medal, Alan Grądzki - brązowy medal

Kadet: Bartosz Jadacki - złoty medal.

Trener Paweł Remiszewski

Klub wspiera:

Mariusz Chrzanowski Prezydent Miasta Łomży

Reklama

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Piątnica

 

tekst nadesłany

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości