Reklama

Puchar wywalczył warszawiak,nasz zawodnik był trzeci

28/02/2011 08:37

I Otwarte Mistrzostwa Łomży w szachach błyskawicznych wygrał Artur Grzelak z Klubu Szachowego Modus z Warszawy. Reprezentant łomżyńskiego KS Maraton zajął trzecie miejsce.

Zwycięzca, Artur Grzelak z Warszawy zdobył 14 na 18 możliwych punktów- informuje Grzegorz Kotarski, prezes zarządu łomżyńskiego KS Maraton.

Drugie miejsce z identycznym wynikiem wywalczył utalentowany junior Augustovii Augustów Dawid Sobolewski.

Trzecie miejsce na podium przypadło zaś reprezentantowi łomżyńskiego klubu szachowego. Eldeniz Babaev zdobył 13 punktów.

W sumie w  turnieju rozegranym w niedzielę w łomżyńskim Klubie Seniora udział wzięło 27 zawodniczek i zawodników z Augustowa, Łomży, Warszawy i Zambrowa. Najlepsi otrzymali nagrody rzeczowe i medale. Pokrzywdzeni na pewno nie czuli się zaś najmłodsi zawodnicy. Miłośnicy szachów, którzy nie skończyli 10 lat, otrzymali słodkie upominki bez względu na efekt ich rozgrywek.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości