Reklama

Punto wbiło się w ogrodzenie. Kierująca w szpitalu. [FOTO]

14/03/2014 07:16

Kierująca fiatem punto, nie zwracając uwagi na znaki drogowe, wyjechała na skrzyżowanie. Uderzyła w volkswagena passata. Siedząca za kierownicą fiata kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w ogrodzenie.

Do wypadku doszło tuz przed godz. 8.00 na skrzyżowaniu ul. Zielonej i Senatorskiej.

Volkswagen passat na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych zjeżdżał w dół ulicy Senatorskiej, jadąc od Starego Rynku. Nagle na pas jezdni wyjechał fiat punto, także spod Łomży. Kierująca nim kobieta usiłowała prawdopodobnie przejechać ul. Zieloną i bez rozglądania się na obie strony, wjechała na skrzyżowanie.

Samochody zderzyły się. Kierująca fiatem straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w ogrodzenie przy drodze, wbijając się w jego fundament.

Reklama

Kobieta została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku wciąż pracują policjanci.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości