Kierująca fiatem punto, nie zwracając uwagi na znaki drogowe, wyjechała na skrzyżowanie. Uderzyła w volkswagena passata. Siedząca za kierownicą fiata kobieta straciła panowanie nad pojazdem i wjechała w ogrodzenie.
Do wypadku doszło tuz przed godz. 8.00 na skrzyżowaniu ul. Zielonej i Senatorskiej.
Volkswagen passat na podłomżyńskich numerach rejestracyjnych zjeżdżał w dół ulicy Senatorskiej, jadąc od Starego Rynku. Nagle na pas jezdni wyjechał fiat punto, także spod Łomży. Kierująca nim kobieta usiłowała prawdopodobnie przejechać ul. Zieloną i bez rozglądania się na obie strony, wjechała na skrzyżowanie.
Samochody zderzyły się. Kierująca fiatem straciła panowanie nad kierownicą i wjechała w ogrodzenie przy drodze, wbijając się w jego fundament.
Kobieta została przewieziona do szpitala. Na miejscu wypadku wciąż pracują policjanci.