Reklama

Radni PiS chcą informacji od prezydenta. Przewodnicząca zwołuje nadzwyczajną sesję

19/07/2021 13:45

​​​​​​​W najbliższą środę (21.07) odbędą się obrady nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej w Łomży. Proponowany porządek jest wyjątkowo krótki.

O zwołanie nadzwyczajnej sesji wnieśli dziś (19.07) radni Prawa i Sprawiedliwości wraz z radnym Dariuszem Domasiewiczem. Przewodnicząca Alicja Konopka ustaliła termin obrad na 21 lipca.

Jedynym merytorycznym punktem będzie „Informacja Prezydenta Miasta Łomża na temat planowanych wniosków o dofinansowanie inwestycji z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych”.

„Zwołanie nadzwyczajnej sesji podyktowane jest koniecznością otrzymania powyższa informacji i dyskusja nad planowanymi wnioskami” - czytamy we wniosku grupy radnych (pisownia oryginalna).

Reklama

Skoro z inicjatywą  wyszli radni PiS i radny Dariusz Domasiewicz, a dla informacji o „planowanych wnioskach” zwołana ma zostać nadzwyczajna sesja, to możemy się spodziewać, że dyskusja będzie długa.

Obrady XLII nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej Łomży rozpoczną się o godz. 19:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości