- Kierowcy tirów są przyzwyczajeni do czekania (..) mają telewizor w samochodzie, mają kuchenki, ugotują sobie obiad, a mieszkańcy miasta i ci, którzy wyjechali na Mazury, stali w potężnych korkach- mówił podirytowany radny Maciej Głaz przypominając prezydentowi to, co działo się w długi weekend na ul. Zjazd i w całym mieście. Zobacz kolejną relację z ostatniej sesji! Jak zwykle, transmisję online na naszym portalu obejrzało tysiące łomżyniaków!
Nie było to jedyne zapytanie radnego Głaza. Rajca po raz kolejny wrócił do sprawy tzw. afery śmieciowej.
- Dla kogo miasto Łomża i ościenne gminy budowały składowisko odpadów w Czartorii? Bo z tego co tu widzę ponad 65 procent (nieczystości - przyp. red. ) przywoziło MPK Ostrołęka (...). Dlaczego zasypujemy je nie swoimi odpadami? -mówił.
Radny Andrzej Grzymała podczas sesji pytał o przyszłe losy zakupionego już stalowego hangaru, który miał służyć motolotniarzom. Radny, a jednocześnie łomżyński przedsiębiorca dopytywał się też o termin wykonania osłony przed wiatrem i deszczem pod wiatą nowo wybudowanej hali targowej.
Radni w swoich interpelacjach pytali m.in. o Domek Pastora, decyzję środowiskową dla obwodnicy miasta, pieniądze na remont chodników oraz plany związane z Parkiem Przemysłowym Łomża.
Zobacz wszystkie interpelacje radnych!
PEŁNA RETRANSMISJA LV SESJA RADY MIEJSKIEJ W ŁOMŻY!