Reklama

Radny Kisiel docenił Zuzię Piaścik!

Radny Marek Kisiel dostrzegł wielki talent młodej i niezwykle utalentowanej zawodniczki Zuzanny Piaścik z UKS-u Butterfly Łomża.

Przekazał 12-latce ufundowane przez siebie stypendium. To nie po raz pierwszy, kiedy Kisiel wspiera młodych ludzi nie tylko materialnie, ale przede wszystkim dostrzegająca i doceniająca ich codzienny trud i wysiłek w kolejnych etapach rozwoju sportowego. 

Zuzia na co dzień trenuje pod czujnym okiem Bartosza Kutnego i Tomasza Drozdowskiego. - Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już wiele sukcesów pływackich i całą ścianę medali. Jest niezwykle „charakterna”. Ma wielkie serce do walki  i konsekwentnie dąży do poprawy swoich umiejętności, trenując w grupie sportowej siedem razy w tygodniu - mówią szkoleniowcy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości