Radny Marek Kisiel dostrzegł wielki talent młodej i niezwykle utalentowanej zawodniczki Zuzanny Piaścik z UKS-u Butterfly Łomża.
Przekazał 12-latce ufundowane przez siebie stypendium. To nie po raz pierwszy, kiedy Kisiel wspiera młodych ludzi nie tylko materialnie, ale przede wszystkim dostrzegająca i doceniająca ich codzienny trud i wysiłek w kolejnych etapach rozwoju sportowego.
Zuzia na co dzień trenuje pod czujnym okiem Bartosza Kutnego i Tomasza Drozdowskiego. - Mimo młodego wieku na swoim koncie ma już wiele sukcesów pływackich i całą ścianę medali. Jest niezwykle „charakterna”. Ma wielkie serce do walki i konsekwentnie dąży do poprawy swoich umiejętności, trenując w grupie sportowej siedem razy w tygodniu - mówią szkoleniowcy.