Reklama

Rafał Boguski nie wzmocni Łomżyńskiego Klubu Sportowego

22/06/2021 10:23

Najbardziej znany wychowanek Łomżyńskiego Klubu Sportowego nie wróci na razie do Łomży. Rafał Boguski podpisał właśnie kontrakt z pierwszoligową Puszczą Niepołomice.

Przypomnijmy: miniony sezon Ekstraklasy był ostatnim, w którym Rafał Boguski walczył na murawie w barwach Białej Gwiazdy. Wisła nie przedłużyła z nim kontraktu, wygasającego 30 czerwca.

W łomżyńskim środowisku sportowym szybko pojawił się pomysł, by 37-letni doświadczony zawodnik wzmocnił od przyszłego sezonu drużynę ŁKS-u 1926 Łomża. Nadzieje miłośników piłki nożnej na pewno wzbudziła czerwcowa wizyta Boguskiego w naszym mieście, podczas której spotkał się z prezydentem Mariuszem Chrzanowskim i prezesem LKS-u Łukaszem Uściłowskim. To właśnie wtedy miała paść propozycja powrotu zawodnika do Łomży

Reklama

Okazuje się, że Boguskiego nie zobaczymy na razie w barwach ŁKS-u. 37-latek nie kończy kariery, ale podpisał właśnie 2-letni kontrakt z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Zespół z Niepołomic w poprzednim sezonie zajął trzynaste miejsce w I lidze.

fot. MKS Puszcza Niepołomice

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości