Reklama

Ratusz zaprasza na konsultacje dotyczące elektromobilności

29/04/2020 07:00

W najbliższy czwartek (30.04) Urząd Miejski w Łomży zaprasza do udziału w wideokonferencji, podczas której będzie można zgłaszać swoje propozycje do projektu Łomżyńskiej Strategii Elektromobilności.

Konferencja odbędzie się na platformie Skype pod linkiem: Wideokonferencja w godz. 10.00-13.00. 

Każdy mieszkaniec Łomży, który posiada komputer z dostępem do Internetu, będzie mógł włączyć się do dyskusji na temat tworzonego dokumentu. W ramach Łomżyńskiej Strategii Elektromobilności, zdiagnozowany zostanie aktualny stan jakości powietrza w mieście, zbadany zostanie stan systemu komunikacyjnego oraz systemu energetycznego. Wnioski z tych analiz przełożą się na określenie konkretnych działań jakie Miasto Łomża zamierza podjąć, aby nastąpiła poprawa jakości powietrza i środowiska naturalnego na terenie miasta Łomża, a przez to podniosła się jakość życia mieszkańców.

Reklama

- Strategia powstaje przy współudziale mieszkańców, dlatego zachęcamy Państwa do udziału w wideokonferencji - przekazuję Urzędnicy.

 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości