W najbliższy czwartek (30.04) Urząd Miejski w Łomży zaprasza do udziału w wideokonferencji, podczas której będzie można zgłaszać swoje propozycje do projektu Łomżyńskiej Strategii Elektromobilności.
Konferencja odbędzie się na platformie Skype pod linkiem: Wideokonferencja w godz. 10.00-13.00.
Każdy mieszkaniec Łomży, który posiada komputer z dostępem do Internetu, będzie mógł włączyć się do dyskusji na temat tworzonego dokumentu. W ramach Łomżyńskiej Strategii Elektromobilności, zdiagnozowany zostanie aktualny stan jakości powietrza w mieście, zbadany zostanie stan systemu komunikacyjnego oraz systemu energetycznego. Wnioski z tych analiz przełożą się na określenie konkretnych działań jakie Miasto Łomża zamierza podjąć, aby nastąpiła poprawa jakości powietrza i środowiska naturalnego na terenie miasta Łomża, a przez to podniosła się jakość życia mieszkańców.
- Strategia powstaje przy współudziale mieszkańców, dlatego zachęcamy Państwa do udziału w wideokonferencji - przekazuję Urzędnicy.