Reklama

Reprezentacja Fight Clubu wróciła z medalami [FOTO]

20/12/2021 11:52

Trzech zawodników Fight Club Łomża wzięło udział w Amatorskich Mistrzostwach Europy MMA 2021 ALMMA w Sochaczewie. Zawody odbyły się w miniony weekend.

Mistrzynią Europy została Dominika Steczkowska (kat. 66kg OFS), wicemistrzem Europy - Hubert Sulewski kat. 77kg Full Contact, a brązowy medal zawisł na szyi Krystiana Noska.

"Byliśmy pewni wygranej, jednak sędziowie zadecydowali inaczej... Przez co zabrano Krystianowi szansę na dalsze rywalizowanie" - informuje trener Damian Zorczykowski. 

W ramach zawodów odbył się również turniej ALMMA 208, w którym wziął udział Bartosz Łępicki (kat. pierwszy krok enior 70 kg). Niestety zawodnik przegrał walkę i zakończył turniej. 

Reklama

zdj. nadesłane

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości