Podczas wczorajszej sondy ulicznej, w której pytaliśmy przechodniów o to, czy wezmą udział w drugiej turze wyborów prezydenckich, a także o ich preferencje wyborcze, spotkaliśmy m.in. Pana Tadeusza z Olszyn, który zapragnął rozwinąć swoją wypowiedź nieco bardziej.
Pan Tadeusz Truszkowski jest mieszkańcem podłomżyńskich Olszyn. W najbliższą niedzielę, jak sam powiedział będzie głosował na Andrzeja Dudę. W dalszej części swojej wypowiedzi tłumaczy, dlaczego właśnie na Dudę i dlaczenie nie na Bronisława Komorowskiego, który przed pięcioma laty otrzymał jego głos.
Ponieważ nie mieściło się to w przyjętej przez nas formie sondy ulicznej, nagranie publikujemy dzisiaj. Oglądajcie bo warto!