Reklama

Rolnik spod Łomży o Polsce i Polakach! [VIDEO]

21/05/2015 08:49

Podczas wczorajszej sondy ulicznej, w której pytaliśmy przechodniów o to, czy wezmą udział w drugiej turze wyborów prezydenckich, a także o ich preferencje wyborcze, spotkaliśmy m.in. Pana Tadeusza z Olszyn, który zapragnął rozwinąć swoją wypowiedź nieco bardziej. 

Pan Tadeusz Truszkowski jest mieszkańcem podłomżyńskich Olszyn. W najbliższą niedzielę, jak sam powiedział będzie głosował na Andrzeja Dudę. W dalszej części swojej wypowiedzi tłumaczy, dlaczego właśnie na Dudę i dlaczenie nie na Bronisława Komorowskiego, który przed pięcioma laty otrzymał jego głos.

Ponieważ nie mieściło się to w przyjętej przez nas formie sondy ulicznej, nagranie publikujemy dzisiaj. Oglądajcie bo warto!

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości