Reklama

Rowerzysta potrącony na przejściu dla pieszych [FOTO]

05/05/2015 11:42

Młody rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych i został potrącony przez jadący samochód. Według relacji Urszuli Brulińskiej z KMP w Łomży, wina prawdopodobnie jest obopólna. Chłopak został przewieziony do szpitala na obserwację.

Około 11.30 na przejściu dla pieszych na ulicy Sikorskiego przy skrzyżowaniu z ul. Pana Tadeusza doszło do potrącenia rowerzysty. Z informacji udzielonej przez Urszulę Brulińską z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Łomży wynika, że na dwupasmowej jezdni, na jednym pasie samochody zatrzymały się przed przejściem, podczas gdy jadący drugim pasem nissan tego nie zrobił i potrącił rowerzystę. Rowerzysta jednak także nie jest bez winy, ponieważ w tym miejscu powinien przeprowadzać rower po pasach, a nie przejeżdżać.

Potrącony rowerzysta został zabrany do szpitala na obserwację. Kierowca nissana był trzeźwy.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości