Młody rowerzysta wjechał na przejście dla pieszych i został potrącony przez jadący samochód. Według relacji Urszuli Brulińskiej z KMP w Łomży, wina prawdopodobnie jest obopólna. Chłopak został przewieziony do szpitala na obserwację.
Około 11.30 na przejściu dla pieszych na ulicy Sikorskiego przy skrzyżowaniu z ul. Pana Tadeusza doszło do potrącenia rowerzysty. Z informacji udzielonej przez Urszulę Brulińską z Zespołu Komunikacji Społecznej KMP w Łomży wynika, że na dwupasmowej jezdni, na jednym pasie samochody zatrzymały się przed przejściem, podczas gdy jadący drugim pasem nissan tego nie zrobił i potrącił rowerzystę. Rowerzysta jednak także nie jest bez winy, ponieważ w tym miejscu powinien przeprowadzać rower po pasach, a nie przejeżdżać.
Potrącony rowerzysta został zabrany do szpitala na obserwację. Kierowca nissana był trzeźwy.