Rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym na ul. Bernatowicza w Łomży. Jak informuje policja, był pod wpływem alkoholu.
Minionej doby policjanci zatrzymali 10. sprawców przestępstw w tym 5. nietrzeźwych kierowców. Na podlaskich drogach doszło do 4. wypadków, w których ranne zostały 4. osoby, policjanci zatrzymali 15 osób poszukiwanych, policjanci interweniowali 405 razy.
- Nietrzeźwym rekordzistą okazał się jadący rowerem 50 latek, który wczoraj po 16 w Łomży na Bernatowicza spowodował kolizję z oplem – informuje rzecznik KWP nadkom. Tomasz Krupa.