Reklama

Rowerzysta zderzył się z autem. Był pod wpływem alkoholu

24/11/2018 07:46

Rowerzysta zderzył się z samochodem osobowym na ul. Bernatowicza w Łomży. Jak informuje policja, był pod wpływem alkoholu.

Minionej doby policjanci zatrzymali 10. sprawców przestępstw w tym 5. nietrzeźwych kierowców. Na podlaskich drogach doszło do 4. wypadków, w których ranne zostały 4. osoby, policjanci zatrzymali 15 osób poszukiwanych, policjanci interweniowali 405 razy.

- Nietrzeźwym rekordzistą okazał się jadący rowerem 50 latek, który wczoraj po 16 w Łomży na Bernatowicza spowodował kolizję z oplem – informuje rzecznik KWP nadkom. Tomasz Krupa.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości