Wielki sukces akordeonistów z Łomży. Wszyscy wracają z sukcesami z V Międzynarodowego Konkursu, który odbył się w piątek (15 maja) w Suwałkach.
Tymon Karasek Vel Karasiewicz i Konrad Korytkowski, duet akordeonowy, zajęli pierwsze miejsce w kategorii B1 i grali na koncercie finałowym. Obydwaj zdobyli też nagrody indywidualne. Tymon Karasek Vel Karasiewicz otrzymał też wyróżnienie solo w kategorii A3. Konrad Korytkowski zajął trzecie miejsce solo w kategorii A4.
Na tym nie koniec sukcesów. Franciszek Wilczewski był drugi w kategorii A2. Pierwsze miejsce w kategorii A2 zajęła Alicja Łada. Z kolei Paweł Jacak w kategorii A6 zdobył drugą lokatę.
O swoich sukcesach w mediach społecznościowych poinformowała Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia z Łomży.
Serdeczne gratulacje dla laureatów, ich pedagogów - Pani Wiesławy Staniszewskiej, Pana Stanisława Morawskiego i Pana Piotra Komorowskiego, a także dla rodziców i opiekunów – czytamy we wpisie szkoły.
