:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Rozbite audi! Szaleńczy pościg za pijanym kierowcą ulicami Łomży [FOTO]

Rozbite audi! Szaleńczy pościg za pijanym kierowcą ulicami Łomży [FOTO]
Portal mylomza.pl 17/03/2019 00:14

Kierowca audi prawdopodobnie nie zatrzymał się do kontroli policyjnej i zaczął uciekać osiedlowymi drogami. Na ul. Księcia Janusza pirat drogowy podczas pościgu stracił panowanie nad autem. Jego auto uderzało w znaki drogowe, krawężniki i przydrożne drzewa. Gdy mocno zniszczone brawurową ucieczką audi nie nadawało się do dalszej jazdy, uciekiniera obezwładnili policjanci.

Do zdarzenia doszło około godziny 23.

Według naszych informacji kierowca audi miał być mocno pijany.

Ogrom zniszczeń jest niesłychany. Pijany kierowca audi podczas pościgu uderzał w znaki drogowe, krawężniki, otarł się nawet o przydrożne drzewa. Mocno zniszczone zostało też jego auto.

lomza

Rozbite audi! Szaleńczy pościg za pijanym kierowcą ulicami Łomży [FOTO] komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 00:28:32

    Gratulacje dla policji za nocny pościg osiedlowymi wąskimi uliczkami z prędkościami ok 100km/h. Tyle huku co przy tym zdarzeniu dawno nie było. Mogli zginąć niewinni ludzie.

  • Pijamy kierowca - niezalogowany 2019-03-17 01:05:03

    To ten sam ktory jakis czas temu byl zlapany jak jechal i mial 3 promile.

  • gość 2019-03-17 01:20:02

    Kolejny uzależniony narkoman :( Czemu ten narkotyk jest legalny? To co robi z ludźmi to jakaś masakra...W samochodach,na rowerach,w domach,przy sklepach...Nie mówiąc o statystykach śmiertelności

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 02:08:41

    A chcialbys zeby taki typ cie rozjechal?
    Mieli mu dac jezdzic po pijaku?
    Jesli chcesz byc ofiara pijanego idioty to z calego serca ci tego zycze. Zebys jak najszybciej byl rozjechany, bo uwazasz ze pijak
    ze sobie jezdzic.
    Wiesniackie podejscie
    But z miasta, noga ze wsi

  • Z dk61 - niezalogowany 2019-03-17 05:45:05

    Ogrom zniszczeń nieslyszany?, znak drogowy i rozbite auto, dajta spokój z tymi tytułami.

  • gość 2019-03-17 07:59:37

    Do redakcji: chyba ubezwładnili a nie "ubezwłasnowolnili uciekiniera"

  • gość 2019-03-17 08:01:45

    A właściwie "obezwładnili"

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 08:41:22

    Najbardziej poruszył mnie ten ogrom zniszczeń, znak , krawężnik, drzewo.
    Ale za interwencję szacun dla policji, że wyeliminowali potencjalnego mordercę za kółkiem.

  • gość 2019-03-17 08:41:34

    Ubezwłasnowolnili czy obezwładnili , trzeba czytać co się pisze lub nie używać tego typu słów

  • niestety - niezalogowany 2019-03-17 08:54:31

    Pijani kierowcy wiozą śmierć, ktokolwiek im się po drodze trafi... Mam nadzieję, że go skutecznie odsuną od społeczeństwa.

  • gość 2019-03-17 09:28:14

    "Ubezwłasnowolnili" no no, a pewnie chcieli tylko obezwładnić.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 11:15:02

    Życiu nie daj się. Trzeba walczyć o swoje o czym z pewnością wiedział kierowca Audi. Dasz radę chłopie.

  • LomzyniakRodowity - niezalogowany 2019-03-17 12:59:27

    Taki człowiek zasługuje na karę śmierci. Takie odpady nie powinni żyć w społeczeństwie z normalnymi ludźmi.

  • gość 2019-03-17 13:49:48

    Napierdolić pał na komisariacie tej łajzie

  • Marian - niezalogowany 2019-03-17 17:03:48

    Facet byl spisywany jakis czas temu za jazde pod wplywem. Tak chwalicie policje, a gdyby wtedy zabrali mu prawko to tego zdarzenia wczoraj by nie bylo. Dzieki Bogu,ze tylko tak to sie skonczylo. A takich idiotow od razu powinno sie surowo karac.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 17:04:27

    Szkoda ze nie nagrałem jak go szarpali jak psa wydzierajac z samochodu a mógł mieć np. uszkodzony kręgosłup po uderzeniu z taką agresją jakby do nich strzelał a przecież i tak się rozbił i siedział pół przytomny po uderzeniu

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 17:09:01

    Szkoda Ci go? A jakby zabil czlowieka?? Moze mieli go jeszcze poglaskac i podrzucic do domu??

  • Marjanoelo - niezalogowany 2019-03-17 17:15:06

    Rodowity lomzyniaku te slowa ktoeych uzyles automatycznie tycza sie tez Cb... resocjalizacja wystarczy

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 17:31:52

    Zapraszam wszystkich obrońców praw człowieka do USA. Zobaczcie jak zaprowadza sie porządek. Tam ten gość szybko by wytrzeźwiał i zesrał zarazem ze szczęścia, jakby zaczęli do niego strzelać.
    Ha ha ha .

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 18:49:27

    Pol przytomny?
    Akurat go widzialem i byl naje.....ny. a skad wiesz ze on chcial sie tak latwo poddac? Ze chcial wspolpracowac?
    A do drugiej osoby. Skad wiesz ze on mial wczoraj prawo jazdy?
    Hahahahaha. Ktos kto nie ma prawka nie moze wsiąść za kierownice?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 18:51:32

    A moze mieli go poprosic aby nie uciekal i poprosic zeby wysiadl grzecznie?
    Pijesz+jezdzisz=nieprzyjnosci a nawet smierc.
    Ilu debili widze popierajacych jazde na bani!!!! Narod? Ciemnogrod!!!

  • Gość 1 - niezalogowany 2019-03-17 19:02:50

    Daje im jeszcze pół roku i rozdupca ta bume jak te poprzednie nieoznakowane z taką głową do jazdy jak łomża ma.

  • prezes_zarządu - niezalogowany 2019-03-17 20:04:30

    Stary gruchot A6 wiele tłumaczy. Czymś takim jeździ przeważnie patologia. Powinni zresztą śmiecia zastrzelić na miejscu z pożytkiem dla społeczeństwa.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 20:53:55

    Myślał że spiertoli przed policją ;D dla przykładu w Norwegii alkohol jest na tyle drogiiiii że takie wypadki nie mają tam miejsca a u nas ćwiartke za pare groszy żule kupują

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 21:03:00

    Ja mam takiego gruchota :) najbardziej udany model a6 :) a twoje kilkuletnie auto ile pali? 1L oleju na 1000km?

  • gość 2019-03-17 21:53:39

    ... a to nie trzeba odłączyć akumulatora po wypadku ... ? Policja o tym nie wie ?

  • Gość - niezalogowany 2019-03-17 22:19:21

    Ja jak mam miec wypadek to zawsze odlaczam.

  • Gość - niezalogowany 2019-03-18 04:52:50