Reklama

Rozbójnicy na gościnnych występach w Łomży

20/05/2015 11:31

Policjanci z Łomży zatrzymali trzech mężczyzn w wieku 21, 25 i 30 lat podejrzanych o rozbój. Sprawcy zastraszając oraz używając gazu obezwładniającego wobec pracownika lokalu z maszynami do gier łomami otworzyli urządzenia, z których wyjęli pieniądze i uciekli.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę, około godziny 2 w nocy, w jednym z lokali na terenie Łomży. Napastnicy zastraszając pracownika, użyli wobec niego gazu obezwładniającego, a następnie metalowymi łomami otworzyli trzy maszyny do gier, z których zabrali kasetki z pieniędzmi. Uciekając, jeden ze sprawców wyniósł też rejestrator wideo. Łączne straty oszacowano na ponad 13 tysięcy złotych.

- Łomżyńscy kryminalni bardzo szybko zatrzymali podejrzanego o to przestępstwo 30-letniego Zambrowianina. W poniedziałek w ręce funkcjonariuszy wpadli dwaj pozostali mężczyźni: 21-letni mieszkaniec Zambrowa oraz 25-letni mieszkaniec gminy Wysokie Mazowieckie. Wczoraj cała trójka usłyszała zarzuty rozboju, natomiast najstarszy z nich dodatkowo będzie odpowiadał także za kradzież – informuje oficer prasowy łomżyńskiej policji.

Reklama

Teraz sprawą zajmie się sąd. Za rozbój grozi im do 12 lat więzienia.

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości