Kino Helios w Łomży na przedświąteczny czas zaplanowało 3 premiery. Które filmy już wkrótce wejdą na ekrany Heliosa?
Najbliższe premiery w łomżyńskim Kinie Helios to "Bing (cz. 4)", czyli przygody dobrze znanego dzieciom 3-letniego króliczka, "Terrifier 2. Masakra w święta" (horror z maniakalnym zabójcą klaunem w roli głównej) oraz "Whitney Houston: I wanna dance with somebody" (opowieść o ikonie współczesnej muzyki, w którą wcieliła się Noami Ackie).
Premierę "Binga" zaplanowano na 18 grudnia, natomiast "Terrifier 2. Masakra w święta" oraz "Whitney Houston: I wanna dance with somebody" na 23 grudnia.
KONKURS
Mamy dla Was 5 podwójnych biletów - w postaci elektronicznego kodu - na wybrany film do Kina Helios w Łomży.
Wystarczy, że udzielicie prawidłowej odpowiedzi na pytanie:
Wymień 3 filmy, w których w ciągu ostatnich 10 lat zagrała Sigourney Weaver.
Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila: dorota.marianska@mylomza.pl.
Wygrywa 5 pierwszych osób, które przekażą prawidłową odpowiedź. O wygranej zwycięzcy zostaną powiadomieni indywidualnie.