Już 8 lutego odbędzie się mega koncert Red Lips w Capitol Club w Sypniewie. Wspólnie z naszym partnerem klubem Capitol przygotowaliśmy dla Was mały konkurs, w którym nagrodą jest 5 darmowych wejściówek na Red Lips ! Dodatkowo dla zwycięzców przygotowana jest niespodzianka.
Udział w konkursie jest bardzo prosty, wystarczy:
wejść na wydarzenie na FB - https://www.facebook.com/events/207836156078999/ zaprosić jak największą liczbę znajomych do udziału w imprezie w komentarzach wydarzenia napisać „MyLomza – zaproszono …….. (tu podać ilość zaproszonych osób)”Prawda że proste. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w piątek.
Życzymy powodzenia !!!
