Reklama

Murem za mundurem! Rozgrzewka i listopadowa kąpiel w Narwi [FOTO]

21/11/2021 13:42

Morsy z Łomży pokazały, że wspierają policjantów, strażników granicznych i żołnierzy, którzy pilnują polsko-białoruskiej granicy i odpierają ataki migrantów.

Do akcji “Murem za mundurem” dołączyły łomżyńskie morsy. Fani zimnej wody wskoczyli do niej w niedzielę (21.11). Kiedy się w niej znaleźli, bili brawo i skandowali: "dziękujemy!". Były też militarne ubraniowe akcenty.

- Jesteśmy tu z inicjatywy morsów Łomża. Zostaliśmy zaproszeni przez pana Karola Sztejno do uczestnictwa w tej akcji. Bardzo dziękujemy za zaproszenie. Jesteśmy bardzo wdzięczni, że jesteśmy tak doceniani w Łomży przez lokalną społeczność - mówi st. szer. Ewa Zaręba z 13. batalionu lekkiej piechoty 1. Podlaskiej Brygady Obrony Terytorialnej. 

Reklama

“Murem za mundurem” to społeczna akcja wsparcia polskich służb. Do funkcjonariuszy, którzy pracują na polsko-białoruskiej granicy, trafiają podziękowania, laurki, pocztówki czy paczki ze słodkościami. To inicjatywa, którą rozpoczęli internauci. 

Reklama

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo myLomza.pl




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Najnowsze wiadomości