Dzisiaj nad ranem bus jadący drogą nr 63 pomiędzy Łomżą i Zambrowem rozbił się w okolicy ronda w Nagórkach-Jabłoni. Najprawdopodobniej kierowca wjechał na rondo pod prąd. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.
Do zdarzenia doszło po godz. 4:00 rano.
- Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, iż kierowca Volkswagena zjależdżając z obwodnicy Zambrowa w kierunku Łomży, nie zapanował nad pojazdem, zjechał na lewą stronę, uderzył w barierki i wjechał do rowu - przekazuje sierżant Izabela Kłosowska z KWP w Białymstoku.
Pojazdem podróżowało pięć osób. Dwie zostały przewiezione do szpitala. Jak informuje portal www.zambrow.org, busem kierował 43-letni obywatel Łotwy. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają funkcjonariusze policji.
fot. www.zambrow.org